24h! 661-818-911

W związku z dynamicznym rozwojem nasza firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

  • monter instalacji elektrycznych
  • monter instalacji hydraulicznych (CO, wodno-kanalizacyjnych)
  • monter instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła (Zapewniamy szkolenia!)

Gwarantujemy stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stabilne zatrudnienie oraz dodatki wynikające w związku z wyjazdami służbowymi. Dla naszych pracowników zapewniamy dodatki w formie karnetów FitNess oraz dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego. Od każdego pracownika wymagamy prawa jazdy kat. B. Nie współpracujemy z osobami z nałogami! Niniejsza oferta skierowana jest zarówno do Pań jak i Panów. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie do odpowiednich kandydatów.

W związku z planowanym otwarciem nowego oddziału w Szczecinie, poszukujemy również osób do pracy w dziale projektowania i obsługi klienta detalicznego oraz instytucjonalnego na województwo zachodniopomorskie.


Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana jedną z w/w ofert wyślij swoje CV oraz List Motywacyjny na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dołączając klauzulę następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Prefi Energia Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.Rozpocznij pracę i karierę w sprawdzonym przedsiębiorstwie!


 Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności oraz regulaminu korzystania z naszego serwisu internetowego znajdziesz Tutaj.